Jarní Rallye

MOTTO: Setkání s dobrými přáteli, příjemná zábava, zajímavé historické stroje a dobrý pocit při odjezdu je někdy více, než zlatý věnec na zadním okně auta.


Rok 1988

V roce 1988 se nám podařilo získat souhlas pro pořádání mezinárodní soutěže (byly pouze 4 pro celé Československo) a tak se zrodila Jarní rallye. Prvního ročníku se zúčastnilo 75 posádek, z čehož pouze 21 bylo domácích.

Již 34 ročníků

Od té doby jsme uspořádali 34 ročníků této rallye. Centrem soutěží byla v prvních pěti letech Zruč nad Sázavou, pak dva roky Praha, jednou Mělník a pak jsme se setkávali vždy tři roky po sobě v Třeboni, Telči, Dobříši, Solenici, v Červené nad Vltavou, na Šumavě v Kašperských Horách, v Krkonoších, na Vysočině a poslední ročníky jsme strávili v Máchově kraji se zázemím ve Starých Splavech. Vždy se snažíme, abychom svým hostům, účastníkům Jarní rallye, mohli zajistit kvalitní ubytovací a stravovací služby, zajímavou trať a pamětihodnosti kolem ní.

Ročník 34

Letošní, 34. ročník JARNÍ RALLYE se konala  ve dnech 18. až 21. května 2023. Zázemí na prodloužený víkend nám již poněkolikáté zajistil příjemný Hotel Bezděz ve Starých Splavech. Vlastní soutěž probíhala od čtvrtka odpoledne do nedělního oběda. Cílem prvního dne  byla Preciosa DesignLab, zámek Benešov nad Ploučnicí, Muzeum Achilles a Kostel Navštívení Panny Marie v Horní Polici. Sobotní vyjížďka nás zavedla do Technického muzea a Severočeské ho muzea v Liberci a na Letiště Hradčany. V neděli dopoledne jsme navštívili železniční depo v České Lípě. 


Těšíme se na další ročník!Vytvořte si webové stránky zdarma!