Jarní Rallye

MOTTO: Setkání s dobrými přáteli, příjemná zábava, zajímavé historické stroje a dobrý pocit při odjezdu je někdy více, než zlatý věnec na zadním okně auta.


Rok 1988

V roce 1988 se nám podařilo získat souhlas pro pořádání mezinárodní soutěže (byly pouze 4 pro celé Československo) a tak se zrodila Jarní rallye. Prvního ročníku se zúčastnilo 75 posádek, z čehož pouze 21 bylo domácích.

Již 30 ročníků

Od té doby jsme uspořádali 30 ročníků této rallye a na rok 2011 se chystá ročník 24. Centrem soutěží byla v prvních pěti letech Zruč nad Sázavou, pak dva roky Praha, jednou Mělník a pak jsme se setkávali vždy tři roky po sobě v Třeboni, Telči, Dobříši, Solenici a nyní v Červené nad Vltavou, Krkonoších a na Vysočině tak, abychom svým hostům, účastníkům Jarní rallye, mohli zajistit kvalitní ubytovací a stravovací služby, zajímavou trať a pamětihodnosti kolem ní.

Ročník 31

Letošní, 31. ročník JARNÍ RALLYE se konala  ve dnech 10. až 13. května 2018. Zázemí na prodloužený víkend nám již podruhé zajistil příjemný Hotel SKI. v Novém Městě na Moravě. Vlastní soutěž probíhala od čtvrtka odpoledne do nedělního oběda. Cílem prvního dne soutěže byl zámek Nové Hrady, Peklo Čertovina a Skanzen Veselý Kopec. Sobotní vyjížďka nás zavedla do Muzea Polná, Muzea autíček v Přísece a Muzea panenek v Bobrové. V neděli dopoledne jsme navštívili Muzeum a zámek ve Žďáru nad Sázavou.

Těšíme se na další ročník!Vytvořte si webové stránky zdarma!