Jarní Rallye

MOTTO: Setkání s dobrými přáteli, příjemná zábava, zajímavé historické stroje a dobrý pocit při odjezdu je někdy více, než zlatý věnec na zadním okně auta.


Rok 1988

V roce 1988 se nám podařilo získat souhlas pro pořádání mezinárodní soutěže (byly pouze 4 pro celé Československo) a tak se zrodila Jarní rallye. Prvního ročníku se zúčastnilo 75 posádek, z čehož pouze 21 bylo domácích.

Již 35 ročníků

Od té doby jsme uspořádali 35 ročníků této rallye. Centrem soutěží byla v prvních pěti letech Zruč nad Sázavou, pak dva roky Praha, jednou Mělník a pak jsme se setkávali vždy tři roky po sobě v Třeboni, Telči, Dobříši, Solenici, v Červené nad Vltavou, na Šumavě v Kašperských Horách, v Krkonoších, na Vysočině, v Máchově kraji a poslední ročník v Lipně nad Vltavou. Vždy se snažíme, abychom svým hostům, účastníkům Jarní rallye, mohli zajistit kvalitní ubytovací a stravovací služby, zajímavou trať a pamětihodnosti kolem ní.

Ročník 35

Letošní, 35. ročník JARNÍ RALLYE se konal ve dnech 23. až 26. května 2024. Zázemí na prodloužený víkend nám zajistil skvělý Hotel BouCZECH v Lipně nad Vltavou. Vlastní soutěž probíhala od čtvrtka odpoledne do nedělního oběda. Cílem prvního dne  byla hrad Bezděz, Grafitový důl v Českém Krumlově a vrch Kleť. Sobotní vyjížďka nás zavedla do Poštovního muzea a Cisterciáckého kláštera ve Výšším Brodě, na Buškův Hamr a Veterán muzea v Jílovicích. V neděli dopoledne jsme se vydali na plabvu po Lipenské přehradě. 

Těšíme se na další ročník!Vytvořte si webové stránky zdarma!