Pražská Noblesa 2023

aneb jízda pravidelnosti Jeremenkovou ulicí

15. ročník

Vážení přátelé,

náš Veteran a Vintage Club si Vás dovoluje pozvat na letošní, 15. ročník Pražské Noblesy, která se tradičně koná první sobotu v říjnu - 7. 10. 2023.

Technická a administrativní přejímka bude opět v areálu bývalého pivovaru Braník. Na přivítanou bude jako vždy občerstvení: káva, čaj, sladké pečivo a nebude chybět ani tradiční chléb se sádlem a škvarky.

Po oficiálním zahájení letošní Pražské Noblesy účastníci pojedou první soutěžní jízdu Jeremenkovou ulicí, po které bude následovat spanilá jízda Prahou 4. Následně se vrátíte do areálu pivovaru Braník, kde bude připraven oběd, který zpříjemní jazzová kapela SWING SESSION. Po obědě absolvujete druhou soutěžní jízdu Jeremenkovou ulicí a druhou spanilou jízdu. Ta Vás zavede na vrch Vítkov, kde budete mít možnost prohlédnout si Národní památník na Vítkově a Armádní muzeum Žižkov.

Vyhlášení výsledků Pražské Noblesy 2023 cca v 17 hodin v Armádním muzeu Žižkov.

Níže naleznete program a přihlášku na letošní Pražskou Noblesu. Při podpisu přihlášky a jejím odeslání na naši adresu podepisujete zároveň souhlas s GDPR a Čestné prohlášení

Letošní ročník je jako vloni omezen počtem 140 historických vozidel, a to do roku výroby 1970 včetně. Pro korektnost budeme průběžně na našich webových stránkách www.vavc.cz uvádět seznam přihlášených vozidel.

Těšíme se na Vás a věříme, že se letos opět vše vydaří.


S přáním hezkého dne,


Petr Navrátil - ředitel Pražské Noblesy 2023 a předseda Veteran a Vintage Clubu z.s.


+420 603 540 291

prazskanoblesa@seznam.cz


Program - Pražská Noblesa 2023

Přihláška - Pražská Noblesa 2023

Vytvořte si webové stránky zdarma!